از کجا شروع کنم

سلام خوشحالم که رویاهات رو دنبال میکنی و علاقمند هستی. جواب همه سوالهات اینجا پیش منه. (مهدی نقدی پری)

میدونم که از کودکی رویای پریدن روی ابرها رو داشتید و دلتون میخواد از هواپیما و هلیکوپتر بیرون بپرید و سقوط آزاد رو تجربه کنید. قطعا عبور از ابرها و لمس اون با بدن و دستهاتون میتونه رویایی ترین و هیجان انگیزترین کار زندگیتون بشه. حتما سوال های زیادی تو ذهنتون هست و نمیدونید از کجا باید شروع کنید.

پرش سولو (تنهایی):

میتونی خودت به تنهایی انجامش بدی. میتونی از هواپیما، هلیکوپتر و بالن بیرون بپری، از ابر و مه عبور کنی، تو هوا پشتک بزنی و آکروبات کنی. میتونی وینگسوت (لباس خفاشی – لباس بال دار) بپوشی و با سرعت بسیار زیاد (۳۰۰ کیلومتر) از میان کوه ها و دره های ایران با فاصله کم پرواز کنی. میتونی انجانش بدی ولی باید یاد بگیری. من کسی هستم که به تو آموزش میدم تا مهارت و توانایی انجام اینها رو بدست بیاری.

سالهاست در این زمینه در خارج از کشور آموزش دیدم، مهارت و تجربه کسب کرده و به بالاترین مدارک علمی و عملی این رشته پرهیجان ورزشی دست پیدا کردم. استاد رسمی انجمن اسکای دایوینگ آمریکا هستم و با تسلط کامل به علم روز دنیا، شما رو تعلیم میدم. اولین مرحله آموزش شما دوره AFF هست که با روشی بسیار پیشرفته شما رو به این توانایی میرسونه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد شرایط، انواع و هزینه های آموزش به بخش آموزش سقوط آزاد AFF مراجعه و اون رو به طور کامل مطالعه کنید.