آموزش تونل باد

تونل باد ساختمانی شیشه ای و استوانه ای شکله که باد با سرعتی کنترل شده در اون میوزه. سرعت باد (حدود ۲۳۰ کیلومتر) به قدریست که شما رو به پرواز درمیاده. باد از پایین به بالا حرکت می‌کنه و افراد رو روی هوا شناورنگه میداره. در تونل باد میتونید احساس پرواز رو در محیطی ایمن تجربه کنید.

در تونل باد میتونید مهارت های سقوط آزاد رو تمرین کنید. پرواز در تونل باد در دنیا رشته ای بسیار جذابه و مسابقات جنجالی هم هر ساله برای اون برگزار میشه. تونل باد اولین بار در سال ۱۹۶۴ در آمریکا اختراع و توسط Jack Tiffany مورد استفاده قرار گرفت و از اون پس بود که در دنیا از جمله ایران گسترش یافت.

اگه قراره برای پریدن از هواپیما با من آموزش ببینید و یا وارد دوره AFF من بشید حداقل دو ساعت تمرین رو در تونل باد به شما پیشنهاد میکنم. در این دو ساعت به شما آموزش میدم چطور در حین سقوط آزاد بدن خود رو کنترل کنید و همچنین مهارت هایی مثل جلو و عقب رفتن، چرخیدن، پشتک زدن و آکروباسی رو یاد میگیرید. در ضمن قول میدم خیلی واستون جذاب باشه و بهتون خوش بگذره.

لطفا بدون من آموزشی در تونل باد نبینید. این به این علته که آموزش غیر فنی حافظه ی عظلانی (Muscle memory) شما رو خراب میکنه و کار برای خودتون در آینده سخت تر خواهد شد. تصحیح عادت های بد بسیار سخته.

هزینه رزرو تونل باد:

۱-  هزینه هر ساعت تونل باد استاندارد در دبی امارات متحده عربی ۱۲۰۰ دلار

۲- هزینه هر ساعت تونل باد استاندارد در مسکو روسیه ۴۰۰ دلار

 

هزینه کوچینگ (آموزش و مربیگری) در تونل باد:

هزینه هر ساعت کوچینگ تونل باد در دبی و مسکو ۱۵۰ دلار

حداقل قابل اخذ برای آموزش در تونل باد یک ساعت هست.