استاد نقدی پری
ثبت نام

سایت پاراگلایدر چنار شرق (آبسرد)


برای پروازی لذت بخش با پاراگلایدر در اطراف تهران شاید بهترین گزینه روستای چنار شرق باشد. سایت پاراگلایدر چنار شرق (آبسرد) به سایت آبسرد دماوند نیز مشهور است و با دو ارتفاع تیک آف ۵۰۰ و ۷۰۰ متری از محل فرود، گزینه فوق العاده ای برای پرواز با پاراگلایدر محسوب می شود.

روستای چنار شرق از دیرباز پذیرای خلبانان این رشته ورزشی بوده و امکانات از قبیل فروشگاه های در دسترس، رستوران، هلال احمر و مسافر پذیر دهیاری را داراست. این روستا به دلیل قرارگیری در مسیر دریاچه تار و هویر سالیانه پذیرای توریست های مختلف داخلی، دوچرخه سواران و طبیعت گردان زیادی است.

پرواز با پاراگلایدر در سایت چنار شرق طی فصول سرد به دلیل بسته شدن جاده منتهی به تیک آف توسط برف و یخبندن امکان پذیر نیست.

 

 

مشخصات فنی سایت

برای شاگردان مبتدی تا پیشرفته قابلیت های سهولت و تکنیکی خوبی داشته و دیواره ای به طول حدودا ۲ کیلومتر را برای علاقمندان به پرواز ریچ دارد. شما می توانید به راحتی در ماه های خرداد و شهریورساعت ها  در ریچ دیواره های این سایت پروازی نرم و رویایی داشت باشید.

ترمال های دشت مقابل آن قوی بوده و برای انجام پرواز مسافت پاراگلایدر بسیار مناسب است.

 

 

 

رزرو بلیط پاراگلایدر برای پرواز تفریحی (به همراه مربی) در سایت چنار شرق

ما به طور دایم در این محل پرواز تفریحی نمی کنیم و تنها با رزرو قبلی و همچنین داشتن حداقل ۵ نفر متقاضی به قابل اجرا است. اگر ۵ نفر یا بیشتر هستید، رزرو خود را انجام داده تا به شما  به طور اختصاصی خدمات داده و بتوانید در آنجا پرواز لذت بخشی را با پاراگلایدر تجربه کنید.

 

کلیه مراحل رزرواسیون آنلاین بوده و از اینجا صورت می گیرد. رزرو و خرید بلیط خود را انجام دهید تا  فورا کار را آغاز کنیم. خوشحال می شویم شما را به رویای پرواز در یک منطقه زیبا برسانیم.

 

 

 

آدرس و لوکیشن سایت پاراگلایدرچنار شرق

روستای چنار شرق روی نقشه گوگل به اسم چنار عرب ها نیز نامیده می شود. این روستا دارای دو مسیر دسترسی آسفالت و خاکی می باشد. مسیر آسفالت در داخل شهر دماوند به سمت جاده دریاچه تار است و مسیر خاکی از اتوبان روبروی شهر آبسرد (جاده تهران-فروزکوه) وارد شده و چند کیلومتری خاکی دارد.

از تهران با ۱ تا ۱.۵ ساعت رانندگی به روستا خواهید رسید.

مسیر و سایت پاراگلایدر تیک آف چنار شرق از خود روستا کاملا خاکی بوده و قسمتی از راه منتهی به دریاچه تار محسوب می شود.

از محل لند تا تیک آف ۷۰۰ متری حدود ۲۰ دقیقه زمان می برد. هر نوع اتومبیل معمولی برای رسیدن به تیک آف کفایت می کند و نیازی به خودروی دودیفرانسیل یا آفرود نیست.

 

ما بسیار اجتماعی هستیم !

مارا دنبال کنید !

برای اطلاع و دریافت آخرین اخبار، رویدادها و پیشنهادات ویژه‌، درخبرنامه‌ی ما عضو شوید. ما فورا به شما اطلاع می دهیم