استاد نقدی پری
ثبت نام

پاراگلایدر دونفره (تفریحی به همراه مربی)


به پاراگلایدر سواری دو نفره به صورت تخصصی، تندم می گویند. تندم پاراگلایدینگ یک ورزش هوایی ماجراجویانه و از بهترین راه ها برای پیمودن آسمان ها و درک حس پرواز است. تنها نیازمندی آن یک مربی خوب پاراگلایدر و همچنین شرایط هوایی مناسب است. صندلی شما در طول پرواز به صندلی مربی متصل خواهید بود و او تمام فرمان ها و کنترل های لازم را انجام خواهد داد و شما می توانید از دیدن مناظر لذت برده و تجربه شگفت انگیزی را برای خود رقم بزنید. این ورزش باعث می شود تا بتوانید مناظر را از دیدی که شاید هرکسی بتواند آن را تجربه کند ببینید.

 

پاراگلایدر دونفره

 

 

فواید پاراگلایدر دونفره

علاوه بر اینکه این ورزش جایگزین مناسبی برای دیگر ورزش ها بوده، مفهوم ارائه شده در تندم پاراگلایدر به ما نشان می دهد که راه های بیشتری برای لذت بردن از زندگی وجود دارد و هیچ کدام بهتر از قابلیت دیدن اطراف مانند یک پرنده نمی باشد. در ایران نقاط پروازی زیبایی وجود دارد که به شما این امکان را می دهد تا از تماشای مناظر بی نظیر اطراف خود لذت برده و همچنین به ما اجازه می دهد تا بهترین نقطه پروازی را انتخاب کنیم.

این همچنین می تواند نقطه شروع ایده عالی برای افرادی باشد که قصد شروع آموزش پرواز با پاراگلایدر را دارند اما در مناسب بودن این ورزش برای خود دچار شک هستند. خیلی ها بلیط پاراگلایدر دونفره را برای هدیه دادن به عزیزانشان تهیه می کنند و بعضی ها هم تمایل دارند به طور همزمان با دوستانشان این نوع پرواز را تجربه کنند. ما مطمئن هستیم با هر انگیزی ای که دارید، اجرای این ورزش برایتان فراموش نشدنی و زیبا خواهد بود.

 

پاراگلایدر دونفره

 

 

مراحل پرواز تندم پاراگلایدر

بعد از رسیدن به محل دیدار با تیم آکادمی پروازی استاد نقدی پری، شما توسط اتومبیل مخصوص تیم به محل مناسب در نظر گرفته شده برای تیک آف منتقل خواهید شد.

هنگامی که به محل پرواز می رسید شرح کوتاهی از اطلاعات پرواز و توضیحاتی درباره ی تجهیزات و پروسه های ایمنی برای شما ارائه خواهد شد. بعد از انجام چک های ایمنی شما آماده پرواز بوده و بعد از مقداری دویدن در یک شیب ملایم می توانید با آسودگی خاطر به صندلی خود تکیه داده و از پرواز خود با پاراگلایدر لذت ببرید. مربی با توجه به خواسته شما، منطقه پروازی و شرایط آب و هوایی ممکن است در طول سفر به شما اجازه دهد تا کنترل پاراگلایدر را در اختیار خود بگیرید اما اگر هدف شما تنها ریلکس کردن و لذت بردن از تماشای مناظر اطراف باشد ضرورتی برای انجام آن وجود ندارد. هدف اصلی ما در اینجا داشتن اوقاتی خوب برای شماست.

 

قبل از پرواز با پاراگلایدر

در این محل مربی شما چتر پاراگلایدر را آماده کرده و هردو هارنس های خود را می پوشید و مربی آنها را به چتر متصل می کند.

تیک آف و پرواز با پاراگلایدر

به همراه مربی خود حدود 5 تا 10 متر دویدنی می دوید تا از زمین جدا شوید. مسافت پرواز اساسا به نیروی باد و زمین محل تیک آف شما وابسته است. در تمام مراحل صندلی شما به صندلی مربی متصل خواهد بود.

هنگامی که در حال پرواز هستید، میتوانید با مربی خود صحبت کرده و مربی تان احتمالا به شما اطلاعاتی درباره مناطقی که از روی آن ها رد می شوید به شما خواهد داد و به توضیح دادن مانور هایی که در حال انجام آن هستید و یا  حرکاتی که باعث کنترل پاراگلایدر می شود می پردازد.

فرود با پاراگلایدر دونفره

وقتی شما نزدیک به چند متری زمین می شوید باید پاهای خود را بالا کشیده تا به مربی اجازه دهید فرود بیاید. مربی پاراگلایدر بعد از فرود به شما کمک می کنند تا هارنس و چتر را از خود باز کرده و پس از آن مراحل پرواز شما به پایان رسیده است.

 

پرواز پاراگلایدر

 

 

کل تجربه ی تندم پاراگلایدینگ من چقدر زمان خواهد برد؟

در صورت مساعد بودن شرایط آب و هوایی و همچنین با توجه به تعداد مسافران شرکت کننده در آن روز، تمام پروسه ی پروازی شما حدود دو تا سه ساعت طول خواهد کشید که شامل جلسه آشنایی،آماده سازی، ارائه دستور العمل ها و همچنین خود پرواز می شود. در صورت نامساعد بودن شرایط آب و هوایی ممکن است ما مجبور به تغییر سایت پرواز شویم پس اگر می خواهید از شانس بیشتری برای انجام پرواز برخوردار باشید بهتر است بخش عمده ای از روز یا تمام آن را برای خود خالی نگه دارید. ما همیشه در صبح ها و بعد از ظهر های قبل از پرواز وضعیت آب و هوا را چک می کنیم پس بهتر است شب قبل از حضور خود در آکادمی با ما تماس بگیرید تا از شرایط آب و هوایی مطلع شوید.

 

پاراگلایدر دونفره

 

 

زمان حقیقی خود پرواز تفریحی چقدر می باشد؟

پرواز دونفره پاراگلایدر چقدر طول می کشد؟ این یکی دیگر از سوالات پر تکرار و البته جالب است. با توجه به مسائلی مانند شرایط، شدت و جهت باد و همچنین احساس و واکنش فرد به تجربه ی پرواز، زمان مد نظر ما برای پرواز حدود 10 تا 15 دقیقه می باشد. این یک مدت زمان خوب برای یک پرواز دونفره پاراگلایدر بوده مخصوصا اگر اولین باری باشد که قصد تجربه آن را دارید. هدف ما داشتن پروازی لذت بخش برای شماست پس در صورت امکان و همچنین تمایل خود شما ممکن است زمان بیشتری را در آسمان سپری کنیم ولی این را در نظر داشته باشید که زمان پرواز تنها یکی از عوامل مهم تاثیر گذار در لذت بخش بودن تجربه تندم پاراگلایدر است.

 اگر تیم پروازی آکادمی استاد نقدی پری به دلیل برخی شرایط ایجاد شده مجبور به پایان دادن زود هنگام پرواز ها شود و پرواز شما نیمه کاره و ناتمام بماند حتما در اولین فرصت بعد از مساعد شدن شرایط و در صورت تمایل خودتان پرواز دیگری به صورت رایگان انجام خواهید داد.

پیشنهاد ما به شما این است که بخش خوبی از روز را برای این کار اختصاص دهید زیرا گاهی صبر کردن برای ایجاد شرایط جوی مناسب ضروری می باشد.

 

پاراگلایدر

 

 

آیا هر فردی می تواند با تیم پروازی استاد نقدی پری، تجربه پرواز تندم پاراگلایدر داشته باشد؟

بله! تقریبا همه می توانند پرواز دونفره پاراگلایدر به همراه مربی داشته باشند. البته مانند تمام فعالیت های بیرونی برخی استثنائات منطقی نیز وجود دارند.

 

 

محدودیت های قد و وزن برای پاراگلایدر دونفره 

کمترین وزن ایمن 15 کیلوگرم بوده و حداکثر وزن قابل قبول 135 کیلوگرم می باشد. در رابطه با قد می توان گفت که محدودیت خاصی وجود نداشته و مسئله مهم فقط احساس راحتی شما در صندلی پرواز و فیت بودن آن است. ما مجهز به انواع صندلی های تندم برای افراد با جثه های مختلف هستیم تا شما کاملا راحت و با آرامش پرواز کنید.

 

 

محدودیت سنی ای برای پاراگلایدر تفریحی

اگر شما در محدوده وزنی مجاز قرار داشته و دارای تناسب اندام خوبی باشید، محدودیت سنی خاصی برای شما وجود نخواهد داشت. ما تا به امروز توانسته ایم حتی افرادی با 90 سال سن را همراه خود به آسمان ببریم! کودکان بالای 5 سال نیز می توانند در صورت رضایت واقعی و تمایل خودشان پرواز را تجربه کنند. حضور یکی از والدین یا قیم ها برای مراقبت از کودک و همچنین رضایت آن ها از تمهیدات ایمنی در نظر گرفته شده می باشد.

 

 

آمادگی جسمانی برای پرواز پاراگلایدر دونفره

پرواز تندم پاراگلایدر یک فعالیت خیلی ساده بوده و شما نیازمند فیزیک قوی و خاصی نیستید. در حین پرواز شما روی صندلی مخصوص خود نشسته، ریلکس کرده و لذت می برید. در زمان تیک آف کردن پاراگلایدر و یا در هنگام فرود، ممکن است از شما خواسته شود تعدادی از دستورات لازم را انجام دهید. شما تنها در هنگام تیک آف و فرود نیازمند برداشتن چند قدم هستید و بعد از آن بر روی صندلی جداگانه خود نشسته و از ادامه ی پرواز لذت ببرید.

ما توانایی تامین کردن نیاز های اکثر افراد را داریم پس اگر دچار هرگونه نگرانی درباره ی وضعیت خود می باشید حتما آن را قبل از پرواز به ما اطلاع دهید.

پرواز تندم تفریحی پاراگلایدر نیاز به آموزش و مهارت و توان جسمی ندارد و اصولا اگر فردی بتواند از تعدادی پله بالا و پایین برود می تواند در پرواز تندم هم انجام دهد.

 

 

پاراگلایدر سواری افراد دچار معلولیت

انواع زیادی از ناتوانی های جسمی و ذهنی وجود دارد و ولی اکثر افراد دچار معلولیت می توانند لذت پرش تندم را تجربه کنند. در واقع امکان پرواز دونفره با پاراگلایدر برای افراد دارای معلولیت مربوط به ماهیت معلولیت آنها است.

ما حاضریم شوق خود برای پرواز پاراگلایدر را با هر فردی که مانند ما این اشتیاق را دارد تقسیم کنیم. معمولا به افراد دچار معلولیت اطلاع داده خواهد شد که آیا شرایط لازم برای پرواز تندم را دارند یا خیر و ما خوشحال خواهیم شد تا درباره هر امکان و فرصتی با شما صحبت کنیم. لطفا ما را در جریان بگذارید.

 

من از سرگیجه ناشی از ارتفاع رنج می برم، آیا می توانم پاراگلایدر دو نفره تفریحی انجام دهم؟

این یکی از سوالات پر تکرار است که جواب آن این است: بله قطعا شما میتوانید این لذت را تجربه کنید. به طور نرمال به دلیل جابه جایی های مداوم و ملایم در پرواز پاراگلایدر سواری دونفره، سرگیجه ای احساس نخواهید کرد.

به افرادی که دچار ترس از ارتفاع و سرگیجه هستند به شدت توصیه می شود  که در صورت داشتن علاقه، حتما پرواز دونفره تفریحی پاراگلایدر را امتحان کنند. افراد زیادی با وجود این ترس ها این ورزش را برای خود قابل دسترسی می دانند و اکثرا به این موضوع که توانایی صحبت کردن با خلبان در طول پرواز تاثیر بسیار آرامش بخشی دارد اشاره کرده اند. این افراد از ملایمت پرواز تندم خود لذت برده و از آرام بخش بودن آن گفته اند.

 

 

تجهیزات پاراگلایدر دونفره تفریحی در تهران

تندم پاراگلایدینگ از نظر تجهیزات مورد نیاز برای انجام آن، ورزشی ساده به حساب می آید. مربی شما همه تجهیزات فنی مورد نیاز برای پرواز را برای شما فراهم خواهند کرد و شما نیاز به تهیه و تدارک هیچ وسیله ای ندارید.

 

بال پاراگلایدر

 

 

چه چیز هایی را برای پرواز تفریحی دونفره با پاراگلایدر به همراه داشته باشیم؟

من برای تندم پاراگلایدینگ چه لباسی باید بپوشم؟

شرایط آب و هوایی در سایت های پروازی ممکن است متغیر باشد پس بهتر است که همیشه لباس مناسب بر تن داشته و به صورت چند لایه لباس بپوشید تا در برابر سرد و گرم شدن ها در هنگام راه رفتن قبل پرواز و در حین خود پرواز دچار مشکلی نشوید. به عنوان یک قائده کلی پوشیدن لباس به صورت لایه ای بسیار بهتر از پوشیدن چند لباس نازک بر روی هم است.

در پرواز پاراگلایدر شما بر روی صندلی خود نشسته و تحرک خاصی نخواهید داشت به همین دلیل احتمال اینکه در روزهای پاییزی و زمستانی, سرمای باد را حس کنید زیاد است. برای پرواز تفریحی دونفره با پاراگلایدر در تابستان نیاز به پوشیدن لباس گرم نیست.

در پرواز با پاراگلایدر بهتر است یک بطری کوچک آب همراه خود داشته و یک جفت دستکش نازک بپوشید. پوشش پاها نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و شما به پوششی مناسب برای محافظت از مچ پای خود در برابر آسیب های احتمالی هنگام تیک آف و یا فرود نیاز دارید. کفش های کوهنوردی می توانند راه حل مناسبی برای این موضوع باشند. پوشیدن کفشی ورزشی جلو بسته بسیار مهم است. لطفا از پوشیدن هرگونه کفش های مجلسی و رسمی یا هرگونه کفشی با کفی های لغزنده خودداری کنید.

همچنین استفاده از عینک آفتابی در پرواز با پاراگلایدر توصیه می شود. اگر قصد دریافت فیلم پرواز پاراگلایدر خود را دارید حتما فلش مموری هم به همراه داشته باشید.

  

 

چگونه مربی خوب پاراگلایدر دونفره را انتخاب کنم؟

نباید امنیت و آرامش تندم پاراگلایدینگ را دست کم گرفت. این روزها در بسیاری از صفحات مجازی و اینستاگرام تبلیغات گسترده ای با قیمت های گوناگون برای پاراگلایدر سواری دونفره می بینیم. ولی آیا می توان به آنها اعتماد کرد؟ آیا حاضرید سلامتی خود را به دست فردی که عملکرد او را نمی شناسید و از حسن شهرت او بی خبرید بسپارید؟

یک فرد هوشمند علاوه بر مطمئن بودن از مهارت و تجربه مربی انتخاب شده باید از دسترسی او به تجهیزات مناسب و صحیح نیز اطمینان حاصل کنند .شاید شما تصور کنید من پول را پرداخت می کنم و به سادگی با هر فردی که انتخاب می کنم پرواز خواهم کرد! اما پاراگلایدر سواری دو نفره تنها به دلیل نکات و تدابیر ایمنی اعمال شده تا این حد امن و سرگرم کننده به نظر می رسد. در نظر داشته باشید که هرچه راه های میان بر و سریع تری در نظر گرفته شوند، میزان ریسک احتمالی را بالاتر می برند.

 

 

به هیچ مربی و باشگاه پاراگلایدری اعتماد نکنید

این روشن است که افراد ترجیح میدهند همیشه به همراه یک مربی حرفه ای در تندم پاراگلایدر شرکت کنند تا از بررسی و ارزشیابی صحیح ریسک های احتمالی موجود اطمینان خاطر داشته باشند. بدون تحقیق و اطمینان کامل از همگی ادعاها و خدمات آنها به هیچ مربی و باشگاه پاراگلایدری اعتماد نکنید.

 

 

آیا ممکن است که در صورت تمایل بالافاصله پرش دومی داشت؟

اگر شما بعد از پایان پرواز رزرو شده ی خود بالافاصله قصد انجام پروازی دیگر را داشته باشید،کادر پروازی استاد نقدی پری می تواند در صورت مناسب بودن شرایط و داشتن زمان کافی این کار را برای شما انجام خواهد داد.

 

 

آیا در پرواز دونفره پاراگلایدر، از روی صخره پرش خواهیم داشت؟

خیر به هیچ وجه! شما به همراه مربی تایید شده و باتجربه پرواز خواهید کرد که بال ها را به بالا کشیده و بعد از آن از روی یک سراشیبی ملایم، شروع به تیک آف می کنید. در اینجا ما به کمک باد به بالا کشیده شده و مانند یک پرنده در هوا پرواز می کنیم. شما هنگام تیک آف و فرود نیازمند مقداری دویدن می باشید اما هیچ گونه پرشی از صخره یا شیب تند کوه در کار نخواهد بود. شما با پاراگلایدر به درون هیچ دره ای پرش نخواهید داشت.

 

تفریحی دونفره پاراگلایدر  

 

 

خطرات پاراگلایدر

امنیت واقعی این ورزش چقدر می باشد؟ از لحاظ آماری پرواز پاراگلایدر در مقایسه با دیگر ورزش ها از امنیت بیشتری برخوردار است. انتخاب زمان پرواز و همچنین مهارت و تجربه مربی یکی از مهم ترین مسائل تاثیر گذار در امنیت پرواز با پاراگلایدر می باشد. تمام مربیان تیم پروازی استاد نقدی پری از تجربه ی لازم برای تشخیص شرایط جوی مناسب برخوردار بوده و تنها در صورتی مجوز پرواز را صادر می کنند که از امنیت پرواز اطمینان خاطر داشته باشند. کیفیت خوب تجهیزات پاراگلایدر و نو بودن آنها موجب بالا بردن حداکثری ضریب ایمنی پرواز می گردد.

در مورد این موارد از باشگاه پاراگلایدری که انتخاب کرده اید و یا مربی خود سوال کنید. این حق شماست که بدانید پروازی امن و لذت بخش را تجربه خواهید کرد.

 

 

چرا مدام به وضعیت آب و هوایی اشاره می شود؟

پاراگلایدر سواری دونفره مانند تمام ورزش های هوانوردی به شدت به شرایط جوی وابسته است. اگرچه که ما تمایل زیادی برای نشان دادن تجربه پرواز به همه ی افراد مشتاق را داریم اما به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد که در صورت مساعد نبودن شرایط جوی و وجود ریسک های غیرضروری پروازی انجام بگیرد. پس بهترین کار تماس برای چک کردن اوضاع در شب قبل از پرواز و همچنین داشتن صبر زیاد می باشد زیرا ممکن است برای شرایط جوی مناسب مجبور به صبر شوید. مطمئت باشید تجربه پرواز تفریحی پاراگلایدر، ارزش تمامی این صبر ها را دارد.

 

 

انواع پاراگلایدر سواری دو نفره

 هر فردی با انگیزی ای مخصوص به خود اقدام به رزرو و ثبت نام برای پرواز دونفره با پاراگلایدر می کند. در خیلی از موارد افراد دیگری برای ما بلیط پرواز با پاراگلایدر را رزرو می کنند و قرار است سورپرایز شویم. ما آماده اجرای هر نوع سناریویی با هماهنگی با شما هستیم تا نهایت لذت را از پرواز خود یا عزیزانتان تجربه کنید.

- انواع پرواز تفریحی بر روی شهر تهران

- پرواز تفریحی پاراگلایدر در شمال کشور بر روی جنگل

- پرواز تفریحی برای هدیه سالروز تولد

- پرواز آموزشی برای آمادگی پاراگلایدر تک نفره

- پرواز همزمان دو نفره با دو پاراگلایدر و با دو مربی، مخصوص زوج ها

- انواع عکاسی و فیلم برداری با پاراگلایدر

 

 

فیلم پرواز دونفره پاراگلایدر

تمامی مربیان ما در آکادمی پرواز استاد نقدی پری از پرواز شما توسط جدیدترین دوربین های ورزشی گوپرو به صورت HD فیلم برداری کرده و آن را در اختیار شما قرار می دهند. لطفا برای دریافت فیلم خود فلش مموری با حداقل 2 گیگابایت فضای خالی به همراه خود بیاورید. در صورتی هم که فلش مموری در اختیار نداشتید هم می توانید از آکادمی به صورت آنلاین یا حضوری خریداری نمایید.

 

 

بیمه پاراگلایدر دونفره

شما از لحظه حضور در آکادمی پرواز استاد نقدی پری تا پایان پرواز خود، تحت پوشش بیمه حوادث و مسئولیت ما هستید.

 

 

قیمت پاراگلایدر دونفره

مربیان پاراگلایدر و تیم پشتیبانی و اجرایی آکادمی پرواز ما بهترین های ایران بوده و حتی برخی از آنها دارای مقام های بزرگ و کاپ های قهرمانی بین المللی هستند. همگی تجهیزات پاراگلایدر های ما از برند های اروپایی تهیه شده و هر سال تعویض و نوسازی می شوند. حمل و نقل شما از محل فرود به بالای کوه با خودروهای آفرود مخصوص انجام می شود. بهداشت کلاه و صندلی پاراگلایدر شما با دقت اجرا شده و به طور مرتب ضدعفونی می شوند. پرسنل اجرایی ما به صورت دوره ای برای ارتباط بهتر با شما آموزش می بینند و نهایت احترام و ارزش را برای تجربه خوبتان قایل خواهیم شد. ما هر کاری خواهیم کرد که شما در نهایت ایمنی از پرواز پاراگلایدر خود لذت ببرید.

قیمت های پرواز با پاراگلایدر ما به شرح ذیل است:

 

 

ثبت نام و رزرو پرواز دونفره پاراگلایدر (تندم تفریحی) 

برای ثبت نام و رزرو پرواز پاراگلایدر دونفره لطفا ابتدا همگی موارد و اطلاعات بالا را مطالعه نمایید. پس از تحقیق و اطمینان کامل می توانید به سادگی و به صورت آنلاین از طریق بخش ثبت نام پاراگلایدر دونفره اقدام نمایید. در این بخش اطلاعات مربوطه را وارد کرده و رزرو خود را قطعی نمایید. به شما اطمینان می دهیم که پرواز و اوقات خوشی را برایتان فراهم می کنیم.

 

پاراگلایدر دونفره تهران

 

سوالات متداول درباره ی پاراگلایدر تفریحی دونفره

البته که شما می توانید به ضبط این لحظات زیبا بپردازید اما بعضی از افراد قدری سرگرم این کار می شوند که لذت اصلی و حقیقی این تجربه را از دست می دهند. تیم پروازی ما امکانات عکس و فیلمبرداری کاملی برای ثبت لحظات شما در طول پرواز ارائه می دهد.

نگران انجام هیچگونه کار سخت یا پیچیده ای نباشید! مربی حرفه ای شما قبل از پرواز با شما صحبت کرده و یکی از مهارت های اصلی آن ها اطمینان حاصل کردن از آگاهی شما از اتفاقات پیش رو و دانستن تمامی مسائل مورد نیاز پرواز می باشد. در بیشتر اوقات شما با مقداری دویدن که برای تیک آف مورد نیاز بوده از دستورات مربی خود پیروی کرده و کار خاص دیگری مورد نیاز نمی باشد.در نتیجه می توانید آرامش داشته و از پرواز خود لذت ببرید.

قبل از تیک آف هارنس با شما تنظیم شده که این کار شامل تنظیمات پد قرار داشته در زیر شما بوده که به کمک این تنظیمات،علم آیرودینامیک و مهارت های خلبان فرودی امن را تجربه خواهیم کرد. در طول فرود شما چتر مقداری سریع تر حرکت کرده و اعمال ترمز ها باعث فرودی ملایم و آرام خواهد شد. در پاراگلایدر ها وزن توسط ظرفیت بال ها جبران شده و شما با حرکاتی بسیار آرام قادر به انجام تاچ دان خواهید بود. درست مانند خارج شدن از یک پله برقی!

برای پرواز به همراه مربی کاملا نیازی به هیچگونه تجربه یا دانش خاصی نبوده زیرا مسئولیت های مهم و اصلی پرواز بر عهده او خواهد بود. مربی حرفه ای شما اطلاعات مختصری درباره ی روند تیک آف و فرود به شما خواهد داد که هیچ گونه مسائل پیچیده ای نمی باشند(برای مثال در هنگام تیک آف باید مقداری بدوید). برای تجربه این لذت تنها کافی است کفش هایی مناسب پوشیده و دچار آسیب دیدگی خاصی نباشید.

پرواز با پاراگلایدر شما وابسته به شرایط و طبیعت به طور میانگین حدود 15 دقیقه طول خواهد کشید. بعضی از پرواز ها نیز کمی کوتاه تر(حدود 10 دقیقه) و بعضی کمی طولانی تر می باشند. اگرچه که این مدت زمان ممکن است بر روی زمین کوتاه به نظر برسد اما در واقع اینگونه نیست! احساس شما به زمان و دیگر متعلقات دنیا در طول پروازتان برای مدتی از بین رفته و شما یقین خواهید داشت که این لحظات از هیجان انگیز ترین و لذت بخش ترین تجربه های شما بوده و مانند یک پرنده آزاد جزو ماندگارترین و به یادماندنی ترین تصویر های زندگی شما خواهد بود. معمولا این ماجراجویی نیمی از روز شما را پر خواهد کرد. خلبان شما در عین حرفه ای بودن بسیار مهربان بوده و شما از تک تک لحظات خود در این تجربه بیشترین لذت ممکن را خواهید برد.

بله قطعا! ما از حضور دوستان و خانواده در کنارتان و تماشای پرواز خارق العاده شما استقبال می کنیم. اگرچه آن ها قصد پرواز ندارند ولی می بایست هزینه ای را برای جا به جایی و حمل و نقل پرداخت کنند.

این موضوع می تواند بستگی به موقعیت و تعداد افراد گروه داشته باشد. به طور کلی ما در هنگام صبح برای رسیدن به منطقه پرواز در ساعت 10 حرکت می کنیم. پرواز ها از اوایل تا انتهای بعد از ظهر انجام شده و به هیچ وجه در شب پرواز نخواهیم کرد

توصیه ما همراه داشتن مقداری تنقلات و آب می باشد. همراه داشتن مقداری نوشیدنی و آب برای شرایطی مانند نامساعد بودن هوا که نیازمند صبر کردن بوده ایده خوبی می باشد تا از راحتی خود در یک محیط دور از دسترسی به رستوران و مغازه اطمینان حاصل کنید. در صورت نیاز انتظار شما می توانید با مربی مهربان و پرانرژی خود گپ زده و اطلاعات کاملی درباره ی کنجکاوی های خود به دست آورید.

شما می توانید از طریق صفحه ثبت نام موجود در سایت از قیمت دوره ها اطلاع پیدا کرده وبه صورت آنلاین ثبت نام کنید.

بسیاری از مردم دچار ترس از ارتفاع می باشند. همان حسی که هنگام نگاه کردن از بالای یک برج بلند به پایین به شما دست می دهد! اما این ترس با قرارگیری فرد در زیر چتر و بلافاصله بعد از قطع ارتباط پا با زمین ناپدید شده و شما می توانید از تک تک لحظات خود در طول پرواز لذت ببرید.

درصورتی که تمایل داشتید تا هدایت پاراگلایدر را بر عهده بگیرید با خلبان خود صحبت کرده و او در صورت مناسب بودن شرایط این اجازه را برای انجام مانور های محدودی به شما خواهد داد.

بله با کمال میل به شما کمک میکنیم. برای پرواز های گروهی لطفا زودتر ما را درجریان گذاشته تا شرایط را برای شما بررسی کنیم.

خیر! شما می توانید عینک یا لنز های خود را بر چشم داشته باشید اما توصیه ما بر چشم داشتن یک عینک محافظ دیگر بوده که از چشمان شما در برابر باد های شدید و نور خورشید محافظت کند.

کفش هایی مناسب مانند کتانی و یا بوت های انعطاف پذیر پوشیده و بادگیر یا سویشرت مناسب بر تن کنید. کفش های شما باید توانایی محافظت از پاهای شما را داشته و دارای کششی مناسب برای دویدنی کوتاه باشد. علاوه بر این شما نباید نگرانی خاصی برای پوشیدن و انتخاب لباس در پرواز پاراگلایدر دونفره داشته باشید زیرا تمام تجهیزات و حتی کلاه ایمنی شما توسط ما فراهم می شود. معمولا سوال های زیادی درباره داشتن پوششی مناسب برای تمام افراد پرسیده ایجاد می شود: کفش های پاشنه بلند،دمپایی ها،کفش های جلو باز و صندل ها مجاز نمی باشند. اگرچه این ها ممکن است بر روی زمین گرم و راحت باشند اما در ارتفاع بالاتر معمولا هوا سرد تر شده و باد های بیشتری احساس می شود. پس یک کاپشن یا گرمکن که محافظ خوبی در برابر باد باشد می تواند راحتی ما را تضمین کرده و به ما اجازه ی لذت بردن از تماشای مناظر اطراف را بدهد. پیشنهاد ما پوشیدن شلوار،جوراب،لباس آستین بلند به همراه یک بادگیر یا محافظ های دیگر در برابر باد بوده و از پوشیدن لباس های باز یا گشاد و لباس هایی که از پوست شما محافظت نمی کند خودداری کنید. عینک آفتابی بر چشم داشته و در صورت تمایل برای همراه داشتن موبایل یا دوربین خود توصیه ما انداختن آن ها بر گردن و یا بستن آن ها به کمک اتصالاتی محکم بر مچ دست خود می باشد.

ما بسیار اجتماعی هستیم !

مارا دنبال کنید !

برای اطلاع و دریافت آخرین اخبار، رویدادها و پیشنهادات ویژه‌، درخبرنامه‌ی ما عضو شوید. ما فورا به شما اطلاع می دهیم