استاد نقدی پری
ثبت نام

سایت پاراگلایدر امامزاده هاشم


امامزاده هاشم یکی از قدیمی ترین محل های پرواز با پاراگلایدر در استان تهران است.  تیک آف این سایت دارای شیب تندی به سمت دشت مشا بوده و دارای دیواره بسیار خوبی می باشد.

در گذشته در سایت پاراگلایدر امامزاده هاشم محل های فرود زیادی برای خلبانان پاراگلایدر واقع در دشت مشا وجود داشت ولی اکنون  به دلیل ویلاسازی های زیاد از میزان آنها بسیار کاسته شده است.

 

 

مشخصات فنی سایت

سایت پرواز با پاراگلایدر امامزاده هاشم معمولا دارای بادهای قوی و ریچ بسیار خوبی در مسیر دیواره می باشد که موجب پروازهای طولانی مدت می گردد. قبل از مراجعه به این سایت حتما از شرایط هوا و شدت باد مطلع شوید تا بتوانید پرواز خوبی را با پاراگلایدر در این منطقه از استان تهران تجربه کنید.

پرواز در این سایت را به شاگردان مبتدی و بدون حضور مربی دارای صلاحیت پیشنهاد نمی کنیم.

 

 

رزرو بلیط پاراگلایدر برای پرواز دونفره تفریحی در سایت امام هاشم

ما به طور دایم در این محل پرواز تفریحی نمی کنیم و تنها با رزرو قبلی و همچنین داشتن حداقل ۵ نفر متقاضی به قابل اجرا است. اگر ۵ نفر یا بیشتر هستید، رزرو خود را انجام داده تا به شما  به طور اختصاصی خدمات داده و بتوانید در آنجا پرواز لذت بخشی را با پاراگلایدر تجربه کنید.

 

کلیه مراحل رزرواسیون آنلاین بوده و از اینجا صورت می گیرد. رزرو و خرید بلیط خود را انجام دهید تا  فورا کار را آغاز کنیم. خوشحال می شویم شما را به رویای پرواز در یک منطقه زیبا برسانیم.

 

 

آدرس و لوکیشن سایت پاراگلایدرامامزاده هاشم

امامزاده هاشم در ۶۰ کیلومتری تهران واقع در جاده آمل بوده و با ۱ تا ۱.۵ ساعت رانندگی از شهر تهران قابل دسترس می باشد. محل تیک آف سایت پشت ساختمان هلال احمر و در کنار دکل آنتن می باشد. دسترسی به این محل از جاده کنار هلال احمر امکان پذیر است.

 

ما بسیار اجتماعی هستیم !

مارا دنبال کنید !

برای اطلاع و دریافت آخرین اخبار، رویدادها و پیشنهادات ویژه‌، درخبرنامه‌ی ما عضو شوید. ما فورا به شما اطلاع می دهیم