استاد نقدی پری
ثبت نام

سایت پاراگلایدر تهران شهید عسگری (همت)


بهترین محل برای پرواز با پاراگلایدر در تهران به دلیل نزدیکی به شهر و ارتفاع مناسب این سایت می باشد. ارتفاع تیک آف سایت پاراگلایدر تهران شهید عسگری (همت) از محل لند ۸۰۰ متر بوده و سنگ فرش می باشد. محل فرود سایت همیشه بسیار شلوغ بوده و مملو از علاقمندان تماشای پرواز پاراگلایدر است.

خلبانان و مربیان زیادی هم با برپا کردن چادر هایی اقدام فعالیت در این رشته جذاب ورزشی تفریحی می کنند و محیط گرمی را ایجاد کرده اند.

 

پرواز در این سایت دارای قوانین و مقررات خاص خود بوده که توسط هیئت امنای سایت وضع می گردد و همگی ملزم به پذیرش و اجرای آنها هستند. این سایت بیشتر مورد توجه علاقمندان به پرواز تفریحی دو نفره می باشد. در همه فصول همه روزه تعداد زیادی از مردم عادی اقدام به پرواز تفریحی گاراگلایدر در این محل می نمایند.

پرواز در این سایت با منظره ای از آسمان و ساختمان های تهران، دریاچه خلیج فارس و پارک چیتگر توامان بوده و می تواند شروع خوبی برای عشق پروازی ها باشد.

 

 

مشخصات فنی سایت

سایت شهید عسگری تهران با تیک آفی سنگ فرش برای پرواز های آموزشی بسیار مورد توجه قرار گرفته و دارای دیواره برای ریچ گیری خلبانان می باشد. ترمال های متوسط تا قوی بعد از تیک آف موجب می شود تا خلبانان حرفه ای بتوانند ارتفاع خوبی را بدست آورده و پروازی لذت بخش را رقم بزنند.

اجرای پرواز های مسافت در این سایت به دلیل نزدیکی به شهر تهران و مراکز نظامی ممنوع می باشد. مجوز شعاع پروازی پاراگلایدر ها در این منطقه محدود می باشد.

 

 

 

رزرو بلیط پاراگلایدر تفریحی در تهران در سایت شهید عسگری (همت)

ما به طور دایم در ایم محل حضور داشته و در حال آموزش به شاگردان و همچنین اجرای پرواز تفریحی برای علاقمندان هستیم. پرواز تفریحی به همراه مربی انجام شده و نیازی به آموزش یا مهارتی از پیش ندارد و همچنین فرصت خوبی برای لمس آسمان از طریق پاراگلایدر برای اولین بار می باشد.

 

ما همه روز ه از صبح تا شب می توانیم خدمات پاراگلایدر را در این محل به شما ارایه دهیم. رزرو و خرید بلیط پرواز خود با پاراگلایدر را به صورت تفریحی انجام دهید تا  فورا کار را آغاز کنیم. خوشحال می شویم شما را به رویای پروز در آسمان تهران برسانیم.

 

کلیه مراحل رزرواسیون آنلاین بوده و از اینجا صورت می گیرد.

 

 

 

سایت پاراگلایدر تهران کجاست؟ آدرس و لوکیشن

برای آموزش پاراگلایدر در تهران و یا پرواز تفریحی در سایت شهید عسگری از ساعت ۷.۳۰ صبح شروع شده و تا قبل از غروب آفتاب ادامه دارد. آب و هوای خوب و شدت باد مناسب، شرط اصلی پرواز با پاراگلایدر است. محل لند سایت شهید عسگری در میدان دانش واقع در اتوبان همت غرب، شهید اردستانی قرار دارد.

 

محل تیک آف این سایت کوه مقابل آن می باشد که ترانسفر های متعددی برای رسیدن به آنجا در محل محیا می باشد.

 

ما بسیار اجتماعی هستیم !

مارا دنبال کنید !

برای اطلاع و دریافت آخرین اخبار، رویدادها و پیشنهادات ویژه‌، درخبرنامه‌ی ما عضو شوید. ما فورا به شما اطلاع می دهیم