استاد نقدی پری
ثبت نام

اسکای دایوینگ دبی


در سالهای اخیر اسکای دایوینگ دبی به محبوبیت خاصی دست پیدا کرده و با استفاده از امکاناتی در کلاس جهانی، لوکشین  جذاب و مربی های بسیار با تجربه و حرفه ای جایگاه خود را به عنوان یکی از مهمترین مقصد های سقوط آزاد و چتربازی در جهان تثبیت کرده است.

 

اگر فرد با تجربه ای در پرش از هواپیما هستید و یا قصد دارید برای اولین بار آن را بصورت آموزشی یا تفریحی تجربه کنید مطالعه این مطلب برای شما بسیار مفید است.

 

 

 

اسکای دایو دبی

اسکای دایو دبی توسط ناصر النیادی در سال ۲۰۱۰ هنگامی که دبی برای اولین بار میزبان مسابقات بین المللی چتربازی بود تاسیس شد.

امروزه اسکایدایو دبی از شهرت بسیار خوبی در زمینه ایمنی و تخصص برخوردار بوده و یکی از شرکت های برجسته و پیشتاز این رشته در دنیا می باشد.

 

هنگامی که به مدرسه چتربازی دبی می روید می توانید مطمئن باشید که در دست متخصص ترین و حرفه ای ترین مربیان قرار گرفته اید و چتربازهای با تجربه بیش از هزاران پرش شما را همراهی خواهند کرد. همچنین این مجموعه موفق به ثبت چندین رکورد جهانی در گینس شده و دو مکان شگفت انگیز برای اسکای دایوینگ در دبی ایجاد کرده است.

 

شما توسط هواپیمایی مخصوص به ارتفاع ۱۲.۵۰۰ فیت رفته و مجهز به یک چتر نجات که به پشت شما متصل است از آن به بیرون می پرید. هم می توانید بصورت تفریحی و بدون نیاز به آموزش به همراه یک مربی اقدام به پرش کنید و هم می توانید اگر قبلا آموزش دیده اید و دارای گواهینامه چتربازی هستید به تنهایی پرش داشته باشند.

 

 

 

مکان های چتربازی یا اسکای دایوینگ در دبی

تمامی فعالیت های پرش از هواپیما در دبی توسط شرکت اسکای دایو دبی مدیریت می شود. این مجموعه همچنین دارای بزرگترین مدرسه آموزش چتربازی جهان در بیابان های خارج از دبی می باشد.

پرش ها در دو مکان شگفت انکیز در دبی انجام می گیرد که یکی از آن ها دراپزون صحرا و دیگری دراپزون پالم است.  دراپزون به معنای محل انجام پرش است.

 

  • دراپزون پالم
  • دراپزون صحرا

 

 

 

 

 

دراپ زون صحرا

دراپ زون صحرایی بیرون از شهر قرار داشته و در مسیر بزرگراه دبی به العین واقع شده است. این مکان دارای مدرسه ای برای آموزش تازه کار ها و تبدیل شدن به یک اسکای دایور حرفه ای می باشد.

هنگامی که در این محل به چتربازی، پرش از هواپیما و اسکای دایوینگ می پردازید با تصاویر خیره کننده ای از تپه های شنی صحرا که به خط افق در دوردست ها منتهی می شوند روبرو خواهید شد.

 

موقعیت و لوکیشن دراپزون صحرا

 

 

هزینه آموزش و سقوط آزاد تفریحی در دراپزون صحرا (خارج از دبی)

هزینه آموزش افراد تازه کار در این دراپزون توسط مربیان انگلیسی زبان و یا عرب ۱۲.۰۰۰ درهم (حدود ۳.۳۰۰ دلار) می باشد.

 

همچنین هزینه یک بار پرش تفریحی از هواپیما به همراه فیلم برداری  ۱.۶۹۹ درهم (حدود ۴۷۰ دلار) است. توضیح اینکه پرش سقوط آزاد تفریحی نیاز به آموزش نداشته و به همراه یک مربی با تجربه انجام می شود و همه می توانند آن را به راحتی انجام دهند.

 

 

 

دراپ زون پالم

دراپزون پالم یکی از مکان های ویژه چتربازی و اسکای دایوینگ در دنیا است.

شما بعد از پریدن از آسمان و فراز این مکان می توانید از تماشای مناظر بی نظیر جزیره پالم و شهر دبی لذت ببرید. این تصاویر شامل Ain Dubai (بزرگ ترین چرخ و فلک دنیا)، جزیره  Palm Jumeirah، هتل آتلانتیس، برج العرب، جزیره The World و دبی مارینا می باشد.

 

بدون شک دراپزون پالم دبی یکی از زیباترین و بهترین محل های پرش در دنیاست.

 

موقعیت و لوکیشن دراپزون پالم

 

 

هزینه آموزش و سقوط آزاد تفریحی در دراپزون پالم (داخل شهر دبی)

آموزش پرش از هواپیما و سقوط آزاد (چتربازی) در دراپزون پالم انجام نمی شود. دلیل این موضوع خطرات و احتمالاتیست که ممکن است افراد تازه کار و بی تجربه را به مخاطره بیاندازد. این خطرات عواملی مانند نزدیکی به ساختمان ها و دریا هستند که برای آموزش افراد بی تجربه اهمیت دارند.

 

اگر قبلا بصورت استاندارد آموزش دیده اید و گواهینامه اسکای دایوینگ دارید می توانید بصورت سولویی در این محل پرش از هواپیما را انجام دهید ولی داشتن حداقل ۱.۰۰۰ پرش در کارنامه خود اجباری است.

 

هزینه یک بار پرش تفریحی از هواپیما به همراه فیلم برداری در دراپزون پالم ۲.۱۹۹ (حدود ۶۱۰ دلار) درهم است.

 

 

 

آموزش سقوط آزاد و پرش هواپیما توسط استاد نقدی پری در دبی

استاد نقدی پری مربی انجمن چتربازی آمریکا بوده و یکی از مربیان طرف قرارداد و رسمی اسکایدایو دبی می باشد. شما می توانید توسط ایشان در دراپزون صحرای دبی آموزش چتربازی دیده و گواهینامه دریافت کنید.

همگی تعلیمات به زبان فارسی اجرا شده و همچنین جزوات فارسی در اختیار شما قرار داده می شود. نیازمند مترجم نیستید و با خیال راحت از این محیط استفاده کرده و آموزش خواهید دید.

 

هزینه شرکت در کلاس های گروهی پنج نفره و آموزش توسط استاد نقدی پری در دبی ۱۴.۲۰۰ درهم (حدود ۳.۹۰۰ دلار) می باشد.

 

هزینه آموزش تک نفره VIP و بصورت خصوصی توسط ایشان در دبی ۲۰.۰۰۰ درهم (حدود ۵.۵۰۰ دلار) می باشد.

 

ما بسیار اجتماعی هستیم !

مارا دنبال کنید !

برای اطلاع و دریافت آخرین اخبار، رویدادها و پیشنهادات ویژه‌، درخبرنامه‌ی ما عضو شوید. ما فورا به شما اطلاع می دهیم