• info@mehdinaghdipari.com
ثبت نام

استاد مهدی نقدی پری USPA AFF/Tandem Instructor

استاد مهدی نقدی پری USPA AFF/Tandem Instructor

Mehdi Naghdipari

بیوگرافی استاد مهدي نقدي پري، مربي بین المللی چتربازی، سقوط آزاد و پرنده وينگسوت

وي از اردیبهشت سال ۱۳۹۰ وارد دنیای پروازشده و تاكنون فعالیت هایی مثل چتربازی و سقوط آزاد، وینگسوت، پاراگلایدر، پاراموتور، اسپید فلایینگ و بیس جامپ را در كشورهاي مختلف جهان در کارنامه خود به صورت حرفه ای دارد و همچنین چهره های معتبر بین المللی در این زمینه آموزش چتربازی و سقوط آزاد می باشند.

نقدي پري گواهینامه های متعدد پروازی را از مراجع  داخلی و خارجی اخذ كرده و اولین و تنها فرد ساکن ایران است که موفق به کسب مدرک معتبر مربیگری و استادی بین المللی سقوط آزاد از آمریکا به روش های نوین(USPA AFF/Tandem Instructor)   شده است. ایشان اولین مربی غیر نظامی و بین المللی  سقوط آزاد، چتربازی و پرش از ارتفاع در ايران است. او بین عشق پروازهای ایرانی یک چهره کاملا شناخته شده به حساب مي آيد و تجربه برافراشتن پرچم ایران را بر فراز آسمان روسیه و امارات متحده عربی در حین سقوط آزاد و از ارتفاع 4 کیلومتری درکارنامه دارد.

وي در شهریور سال 1397 اولین دوره آموزشی خود را در ایران و سپس در قطر راه اندازی کرد اما به علت نبود تکنولوژی های پیشرفته و استاندارد های کافی در ایران، تصمیم گرفت تا زمان فراهم شدن امكانات لازم، فعالیت های آموزشی خود را صرفا به صورت بین المللی و در کشورهای دیگر ادامه دهد. نقدي پري در تابستان سال 1398 سه دوره آموزشی موفق دیگر در مسکو و دبی برگزار كرد و در اين مدت شاگردان زيادي اعم از ایرانی و خارجی تربيت كرده است.

استاد مهدی نقدی پری تنها کتاب آموزش سقوط آزاد و چتربازی به روش های نوین (AFF) را در سال 1395 نوشته و به طور رایگان بين علاقمندان رشته سقوط آزاد توزيع كرده است. نسخه جدید و به روز شده اين كتاب در سال 1399 به چاپ رسيده و به عنوان اولین و تنها کتاب رسمی و فارسی با موضوع آموزش سقوط آزاد به روش های نوین و مطابق با اصول جهانی شناخته مي شود. این کتاب حاصل تلاش هاي چند ساله وی برای تالیف، ترجمه، گردآوری و ویرایش مطالب علمی و عملی پیشرفته در مورد اين رشته ورزشي است.

ما بسیار اجتماعی هستیم !

مارا دنبال کنید !

برای اطلاع و دریافت آخرین اخبار، رویدادها و پیشنهادات ویژه‌، درخبرنامه‌ی ما عضو شوید. ما فورا به شما اطلاع می دهیم